Wakacje w Kemping Bijela Uvala

18 maja, 2022 Wyłączono przez GO

Kemping Bijela Uvala to miejsce stworzone do idealnego rodzinnego wypoczynku. Jakie są największe zalety zakwaterowania w tym miejscu? Co warto zobaczyć na chorwackim półwyspie Istria?

Kemping Bijela Uvala

Kemping Bijela Uvala-atrakcje dla całej rodziny

Obiekt został zaprojektowany z myślą o rodzinach. Na terenie kempingu znajdziesz nowe baseny, które są przystosowane dla najmłodszych dzieci do wieku 3 lat, dla starszych dzieci do 12 roku życia oraz basen z hydromasażem dla każdego, kto szuka upragnionej chwili relaksu. Dla najmłodszych zbudowany został plac zabaw i zorganizowany klub dziecięcy, gdzie można bawić się do woli pod okiem personelu. Atrakcje dla starszych dzieci to również ogólnodostępna trampolina i dyskoteka. Kemping Bijela Uvala to świetne miejsce dla fanów sportów, takich jak piłka nożna, piłka plażowa oraz siatkówka. W niedalekiej odległości od obiektu znajdują się najczystsze plaże Europy. Jedna z nich rozciąga się na długość dwóch kilometrów i otrzymała Niebieską Flagę, która zostaje nadana tylko obiektom dobrze wyposażonym, czystym oraz bezpiecznym. 

ec7f73cd35616.large

Co warto zwiedzić w okolicy kempingu?

Obiekt usytuowany jest niedaleko turystycznych miast, które powinny znaleźć się na liście miejsc wartych zwiedzania. Jednym z nich jest miasteczko Poreč, w którym została wzniesiona słynna Bazylika Eufrazjusza, wpisana w szereg dziedzictwa Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Oświaty, Nauki i Kultury. Z kempingu można dostać się tam kolejką, łodzią, busem lub rowerami. Kemping Bijela Uvala daje możliwość poznawania regionalnej kuchni, która opiera się na nadmorskich daniach.