Deweloper Kraków – poznaj bliżej Wawel Service

Deweloper Kraków – poznaj bliżej Wawel Service

16 października, 2021 Wyłączono przez K A

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, z pewnością gdzieś natrafiłeś na ofertę Wawel Service! To deweloper, który realizuje wiele inwestycji – nie tylko na terenie Krakowa, ale także w Katowicach. Ich wizytówką są dotychczasowe realizacje – zadowoleni klienci, aż 6500 sprzedanych mieszkań w imponującej, nowoczesnej odsłonie. Jakie inwestycje obecnie oferuje ten deweloper Kraków? Dowiesz się z dalszej części artykułu!

Zaufany deweloper Kraków z doświadczeniem

Wawel Service może się pochwalić aż 30-letnim stażem na rynku nieruchomości – to jedna z najstarszych grup deweloperskich w Polsce! Poprzez ten czas zyskali zaufanie swoich klientów, ponieważ nie odcinają się na etapie oddania kluczy do mieszkania – cały czas służą pomocą, zarówno na etapie zakupu i uzyskania kredytu, jak i w późniejszym czasie. To sprawdzony deweloper z Krakowa, któremu zdecydowanie możesz zaufać!

deweloper kraków

Aktualne inwestycje w Krakowie

Marzy ci się mieszkanie w zielonej, harmonijnej okolicy? Rzuć okiem na inwestycję Na Błonia 106, w samym sercu pięknej Woli Justowskiej! Dla fanów bliskości natury w centrum miasta Wawel Service przygotował osiedle na Lema 28, z doskonałą komunikacją miejską. W IV kwartale 2022 roku zostanie oddane do użytku osiedle Piasta Park IV, z bogatą infrastrukturą i w sąsiedztwie parku. Wawel Service to najlepszy deweloper w Krakowie, z szeroką ofertą dostępnych mieszkań!