Wiosenny dodatek: różowe czapki damskie z pomponem na Ceneo

Wiosenny dodatek: różowe czapki damskie z pomponem na Ceneo

6 marca, 2019 Wyłączono przez SP

Patrzysz za okno i nie masz wątpliwości: wiosna już tuż-tuż. Czy to znaczy, że możesz wreszcie schować ciepłe zimowe ubrania głęboko w szafie i zapomnieć o płaszczach, rękawiczkach i czapkach? Tylko częściowo. Tak naprawdę czeka nas teraz pora przejściowa podczas której łatwo się przeziębić. Nie pozbywaj się od razu nakrycia głowy, tym bardziej, że możesz sobie sprawić nowe na wiosnę: różowe czapki damskie z pomponem.

Za co kochamy różowe czapki damskie z pomponem?

To proste pytanie: za róż i pompony. Ulubiony kolor Marylin Monroe doda Ci energii, niezależnie od tego, który z jego odcieni wybierzesz: pudrowy róż, brzoskwiniowy odcień czy może soczystą magentę. A pompony? Same w sobie są puszystymi dziewczęcymi detalami, które odejmują Ci lat, za to na pewno dodają uśmiechu.

Skąd właściwie wzięły się pompony?

Ale czy wiesz, skąd w ogóle wzięły się pompony? Kto jako pierwszy nosił ozdobione nimi czapki? Wcale nie dziewczęta, a żołnierze marynarki wojennej pływający na łodziach podwodnych. Dzięki pomponom przyszytym do beretów chronili głowy przed uderzeniem o niski sufit okrętu.

Różowe czapki damskie na Ceneo – jakie znajdziesz?

Różowe czapki damskie z pomponem na Ceneo to modele od różnorodnych projektantów: tych o wielkich nazwiskach i tych wprost z mainstreamu. Dostępne w popularniej porównywarce modele mają jeden pompon i więcej, różne dodatki oraz odcienie. Z pewnością znajdziesz wśród nich dobry dla siebie.