Wkładka GERDA – dlaczego warto w nią zainwestować?

Wkładka GERDA – dlaczego warto w nią zainwestować?

25 listopada, 2022 Wyłączono przez OZ

Jeśli zastanawiasz się nad doborem elementów do swoich drzwi, to przemyśl kupno produktu, jakim jest wkładka GERDA. Dlaczego? Tego dowiesz się poniżej!

O firmie GERDA

Większość osób zna firmę GERDA i spotkało się już z jej produktami. Ci, co jednak nie mieli zbyt wielu styczności, mogą zastanawiać się, czemu warto jej ufać. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie jako producent okuć i zabezpieczeń do drzwi. Od 1987 roku jest na rynku i stale rozwija się pod kątem poprawiania wykorzystywanej technologii. Aby osiągać najwyższą jakość współpracuje ona z Kontrahentami, Klientami i ośrodkami badawczym, dzięki czemu ma szerokie spojrzenie na swoje produkty. GERDA stawia przede wszystkim na jakość – ponieważ to ona zapewnia bezpieczeństwo, które jest tak ważne w przypadku drzwi. Jej produkty spełniają więc normy ISO 9001: 2015, a jakość potwierdzona jest różnymi certyfikatami europejskimi.

gerda evo wkladki l3050 l35g50 1501

Dlaczego moim wyborem powinna być wkładka GERDA?

Jak już zostało przedstawione GERDA to firma skupiająca się bardzo mocno na jakości swoich produktów. Wkładki do zamków są bardzo istotnym elementem, który pozwala na wkładanie i zabieranie odpowiedniego klucza. Nie można więc sobie pozwolić na niską jakość tego elementu, ponieważ może ona warunkować bezpieczeństwo naszego domu i nas samych. Wkładka GERDA w wielu przypadkach posiada certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z europejskimi normami PN-EN 1303.