Wojciech Chmielarz Wyrwa, czyli opowieść o trudnej relacji

Wojciech Chmielarz Wyrwa, czyli opowieść o trudnej relacji

21 maja, 2020 Wyłączono przez KK

Jak odnaleźć się w sytuacji, gdy tracimy najbliższą nam osobę? Jak poradzić sobie ze stratą? Co zrobić, kiedy okazuje się, że ukochana osoba okłamywała nas praktycznie przez całe życie? Z takimi pytaniami mierzy się bohater książki Wojciecha Chmielarza Wyrwa. Wciągająca opowieść o uczuciach i trudnej relacji, której prawda wychodzi na jaw dopiero po śmierci jednego ze współmałżonków…

Wojciech Chmielarz Wyrwa – o czym jest książka?

Książka Wojciecha Chmielarza pod tytułem Wyrwa opowiada historię Macieja Tomskiego, który stara się uporać z życiem po śmierci ukochanej żony Janiny. Kiedy dowiaduje się, że jego żona zginęła w wypadku samochodowym, załamuje mu się cały świat. Jak ma powiedzieć córkom o śmierci matki? Jak poinformować o tej tragedii starszych rodziców? Jednak jedno nie daje mu spokoju – Janina miała jechać na delegację do Krakowa, tymczasem wypadek miał miejsce pod Mrągowem. Co tam robiła? Dlaczego go okłamała? Badając okoliczności śmierci Janiny, Maciej odkrywa, że żona nie była wobec niego szczerza. W jej życiu był również inny mężczyzna. Wojciech Chmielarz Wyrwa to opowieść o skomplikowanych uczuciach – od smutku i cierpienia, po gniew i złość. Jak bardzo możemy nie znać osoby, z którą spędzamy większość życia?

wojciech chmielarz wyrwa to kryminał pychologiczny.

Kilka słów o autorze

Wojciech Chmielarz to dziennikarz i autor kryminałów. W jego dorobku znalazły się takie tytuły, jak Żmijowisko oraz Rana. Jest zdobywcą Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru (2019), a także Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminału (2019) i Złotego Pocisku (2019). Uznawany za jednego z najwybitniejszych pisarzy kryminalnych ostatnich lat w Polsce. Zamów Wojciech Chmielarz Wyrwa w księgarni internetowej Znak – zapraszamy!