Wrotkarnia Mielec. Czy wrotki wracają do mody?

Wrotkarnia Mielec. Czy wrotki wracają do mody?

4 marca, 2019 Wyłączono przez AD

Wydawać by się mogło, że wrotki już dawno odeszły w niepamięć – mniej więcej wtedy, gdy popularność zyskały deskorolki i na długo wyparły wszelkie inne podwórkowe sporty. Od kilku lat jednak obserwuje się coraz poważniejszy trend: w miastach powstają coraz to nowe tory wrotkarskie nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Przyjrzyjmy się jednej z wrotkarni (Mielec), której oferta powie nam bardzo dużo o zmianach widocznych w świecie rolek.

„Tylko” wrotkarnia? Mielec pokazuje, że jest inaczej!

Tor wrotkowy WyWrotki to nie tylko sport. To niesamowicie szybko rozwijające się miejsce, które pokazuje, ile może zaoferować wrotkarnia. Mielec do tej pory nie miał escape roomu ani wypożyczalni strojów karnawałowych – a to wszystko znajduje się teraz na terenie wrotkarni. Jeżeli zajdzie potrzeba urządzenia urodzin dla większej grupy dzieci, również nie będzie to problemem. WyWrotki posiadają duże sale zabaw, gdzie nietrudno znaleźć małpi gaj, górę wspinaczkową z tworzywa czy scenę, na której można urządzić karaoke.

wrotkarnia-mielecJakie są plusy jazdy na wrotkach?

Jeżeli do tej pory wydawało Ci się, że wrotki to przestarzały sport dla dzieci, które jeszcze nie nauczyły się na wrotkach… WyWrotki (wrotkarnia, Mielec, ul. Wolności 1 – dla zainteresowanych) z pewnością udowodnią Ci, że to nieprawda! Wrotki to świetna okazja do zabawy dla ludzi w każdym wieku, o najróżniejszych zainteresowaniach i charakterach. To jednocześnie zdrowie, wzmocnienie mięśni i radość z ruchu. A oprócz tego tory wrotkarskie często oferują tak wiele dodatkowych atrakcji, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.