Gdzie pójść na wrotki – Mielec

Gdzie pójść na wrotki – Mielec

8 kwietnia, 2019 Wyłączono przez AD

Moda na wrotki to już oficjalna sprawa! Nie ma co się oszukiwać: w latach 2000. mieliśmy deskorolki i najbardziej szalone akrobacje na rolkach. Ale najbliższe lata należą do wrotek. Mielec doskonale o tym wie, dlatego dziś skupimy się na tym niewielkim mieście, w którym czeka ponad 12000 metrów kwadratowych świetnej zabawy – z wrotkami na nogach i nie tylko!

Wrotki Mielec, czyli WyWrotki

Wrotkarnie często prześcigają się w kreatywnych pomysłach na nazwy lokali. W Krakowie znajdziemy np. Przewrotki, natomiast w Mielcu przeurocze i kolorowe WyWrotki. Nie dość, że radośnie mówiące Klientom, że są dla nich (Wy!), to jeszcze w zabawny sposób nawiązujące do nie do końca stabilnego sportu, jakim są wrotki. Choć i tak warto nadmienić, że są o niebo łatwiejsze niż rolki i powodują dużo mniej frustracji – na wrotki mielecwet u początkujących. Gdzie na wrotki? Mielec już zna odpowiedź: oczywiście do WyWrotek!

Wypożyczalnie wrotek

Mielec posiada oczywiście w pełni wyposażoną wypożyczalnię wrotek, która pozwala na przyjście do centrum bez własnego sprzętu. Jest to zrozumiałe szczególnie gdy ktoś dopiero zaczyna swoją barwną przygodę z tym nietypowym sportem. Pozwala to przetestować, czy wrotki w ogóle są dla konkretnej osoby czy nie – bez ponoszenia zbędnych kosztów. Co ciekawe, oprócz wypożyczalni wrotek Mielec obfituje też w takie miejsca jak… wypożyczalnie kostiumów karnawałowych – i to w tym samym lokalu! Zachęcamy do przetestowania tej różnorodności – na pewno się nie zawiedziecie.