Wygłuszanie biur – dlaczego warto o to zadbać?

Wygłuszanie biur – dlaczego warto o to zadbać?

11 października, 2016 Wyłączono przez MB

Jeśli pracujesz w biurze znasz dobrze wszystkie plusy i minusy, które się z tym wiążą. Chyba każdy, kto kiedykolwiek prowadził służbową rozmowę przez telefon, zmuszony był do jej prowadzenia w niekorzystnych warunkach – wśród innych pracowników. Z myślą o komforcie zaprojektowano nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na wygłuszanie biur. Od teraz swobodnie będziesz mógł porozmawiać przez telefon i już więcej nie martwić się tym, ile par uszu śledzi Twoje słowa.

Wygłuszanie biur – czy tego potrzebuję?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które słysząc dzwonek telefonu w panice obmyślają, gdzie mogą spokojnie odbyć rozmowę, to znaczy, że twoje biuro z pewnością mogłoby skorzystać na budkach telefonicznych Imin Booth. Po co okupować pokój konferencyjny spoko możesz udać się do zacisznego miejsca, wyposażonego we wszystko, czego  potrzeba do odbycia komfortowej rozmowy – wygodne siedzisko, półkę, na którą odłożyć można dokumenty czy gniazdka elektryczne i LAN? Wygłuszanie biur ma jeszcze kilka innych zalet!

Wygłuszanie biur - budki Imin Booth
Wygłaszanie biur – wygoda i świetny wygląd

Używając budek telefonicznych nie tylko możesz być pewien, że nikt nie usłyszy twojej rozmowy oraz że dźwięki z zewnątrz nie dotrą do twojego ucha. Korzystając  z produktu Imin booth masz również pewność, że zakupiona budka idealnie pasować będzie do twojej przestrzeni biurowej. Jak to możliwe? Otóż z Imin masz możliwość wybrania dowolnego koloru budki!

A co z alternatywami?

Oczywiście na rynku dostępne są alternatywy wygłuszania biur – możesz przecież poświęcić całe pomieszczenie i je wyciszyć. Wiąże się to jednak z większymi kosztami, czasochłonnym remontem oraz, co nieuniknione, ze znacznym zmniejszeniem przestrzeni biurowej. Budka Imin zajmuje natomiast niewiele miejsca oraz niezwykle łatwo jest ją zmontować i zdemontować. Sprawdź więcej na stronie producenta!
www.budkitelefoniczne.pl

 

 

Imin booth
Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 535 635 739, 881 290 920
t.kapica@budkitelefoniczne.pl
p.sleczka@budkitelefoniczne.pl