Wygłuszanie pomieszczeń – idź z czasem!

Wygłuszanie pomieszczeń – idź z czasem!

4 marca, 2017 Wyłączono przez MB

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wiele czynności możemy wykonać szybciej, sprawniej i za mniejsze pieniądze. Dotyczy to m.in. takich kwestii jak wygłuszanie pomieszczeń. Jesteście ciekawi, na czym polegają te metody? Wystarczy, że przeczytacie nasz tekst a kto wie… może sami skusicie się na to, żeby wykorzystać ten pomysł w swoim biurze.

Wygłuszanie pomieszczeń – nowocześnie i skutecznie

Na czym polega ta innowacyjna metoda wygłuszania pomieszczeń? Imin Booth to nowoczesne budki telefoniczne, które zapewniają wyciszenie na wysokim poziomie. Dodatkowo charakteryzują się minimalistycznym designem, dzięki czemu nie zaburzą dotychczasowego wystroju biura. Co ważne, budka jest niezwykle mobilna, a żeby ją złożyć, nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania. Konstrukcja jest prosta, elegancka i funkcjonalna. Ale to jeszcze nie wszystko. Wejdźmy do wnętrza budki!

Wygłuszanie pomieszczeń –  jak to wygląda od środka?

We wnętrzu budki czeka wiele udogodnień, dzięki którym, nawet podczas długiej rozmowy, będziesz czuł się komfortowo i pewnie. Przede wszystkim znajdziesz tu funkcjonalną półeczkę, która przyda się, gdy poczujesz potrzebę odłożenia laptopa lud dokumentów. A propos laptopa – przydać się może również gniazdko elektryczne! O nim również nie zapomnieli projektanci Imin Booth. Na co jeszcze możesz liczyć z takim wygłuszaniem pomieszczeń? Wygodne siedzisko, dodatkowe gniazdka – o tym wszystkim decydujesz sam, a wykonawca uwzględni twoje potrzeby i sprawi, że znajda się w gotowym projekcie.

Jak skutecznie wygłuszyć pomieszczenia? Budki telefoniczne Imin Booth

W jakich miejscach przyda się budka?

Wspominaliśmy, że budka telefoniczna od Imin Booth to doskonałe rozwiązanie dla biur, ale ta nowoczesna konstrukcja sprawdzi się doskonale również w innych miejscach. Jakich? Wszędzie tam, gdzie hałas i tłok uniemożliwia wykonanie rozmowy telefonicznej w komfortowych warunkach! Odwiedź stronę internetową Imin Booth i dowiedz się więcj o takim wygłuszaniu pomieszczeń!

Imin booth
Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 535 635 739, 881 290 920
t.kapica@budkitelefoniczne.pl
p.sleczka@budkitelefoniczne.pl