Wygłuszanie pomieszczeń? Może budki telefoniczne?

Wygłuszanie pomieszczeń? Może budki telefoniczne?

16 sierpnia, 2016 Wyłączono przez MB

Brak pomieszczenia, w którym komfortowo można przeprowadzić rozmowę telefoniczną, to bolączka wielu biur. Wygłuszanie pomieszczeń może być kłopotliwe. Może też się wiązać ze sporymi kosztami. Projektanci Imin design znaleźli doskonały sposób na to, aby szybko i za rozsądne pieniądze wygłuszyć każdą przestrzeń.

Wygłuszanie pomieszczeń – rozmawiaj swobodnie

Musisz przeprowadzić służbowego calla i nie czujesz się komfortowo, rozmawiając przy swoich współpracownikach? A może jesteś pracodawcą, który zauważył, że pokój do spotkań grupowych coraz częściej staje się miejscem ucieczki zdesperowanych pracowników z telefonem w ręku? Jeśli zainwestujesz w budkę telefoniczną Imin, te problemy znikną w jednej chwili!

Wygłuszanie pomieszczeń z budkami Imin – o co w tym chodzi?

Budka Imin booth swoim kształtem przypomina tradycyjną budkę telefoniczną. W przeciwieństwie do swojego przestarzałego poprzednika posiada jednak wiele udogodnień, dzięki którym doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest zbyt głośno, żeby swobodnie porozmawiać (hotele, lotniska, centra handlowe czy właśnie biura). Przede wszystkim budka zbudowana jest z najwyższej jakości materiałów wygłuszających. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się tym, że ktoś usłyszy, o czym rozmawiasz. Ale to nie wszystko!

Wygłuszanie pomieszczeń - budki Imin Booth

 

Wszystko zależy od ciebie!

To klient decyduje o tym, jakie gadżety mają znaleźć się we wnętrzu budki. Wygodne siedzisko? Dodatkowe gniazdka elektryczne? A może potrzebujesz gniazdka LAN? Nie miej oporów przed przedstawieniem swoich propozycji specjalistom Imin. Nie będziesz musiał się również martwić o to, że budka nie będzie pasowała do wystroju biura – możesz wybrać jej kolor! Jeśli masz ochotę zapoznać się ze szczegółami oferty, odwiedź stronę budek telefonicznych Imin booth i  przekonaj się, że wygłuszanie pomieszczeń może być przyjemnością!

Imin booth
Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 535 635 739, 881 290 920
t.kapica@budkitelefoniczne.pl
p.sleczka@budkitelefoniczne.pl
www.budkitelefoniczne.pl