Wyjątkowe buty – sneakersy ash | Viscola Fashion

Wyjątkowe buty – sneakersy ash | Viscola Fashion

28 grudnia, 2018 Wyłącz przez KB

Sneakersy ash to wyjątkowe buty, które na pierwszy rzut oka nie pasuje do delikatnych bądź eleganckich stylizacji. Nic bardziej mylnego. Sneakersy ash wkomponowują się idealnie w każdy strój. Jeszcze kilka lat temu, nikt by nawet nie pomyślał, że sneakersy można założyć do eleganckich stylizacji. Aktualnie zaś nawet największe domy modowe mają swoje linie butów sportowych, oferując te wyjątkowe buty jako alternatywę dla niewygodnych szpilek.

Z czym łączyć te wyjątkowe buty? 
Najłatwiej będzie połączyć sneakersy ash z jeansami oraz białą koszulką. To wszystko można dopełnić ramoneską w dowolnym kolorze.

Sneakersy ash - sznurówki
Sneakersy ash doskonale wyglądają z sukienką o koszulowym kroju. W sukience można podkreślić talie, dzięki czemu cała stylizacja zyska szczególny urok i optycznie wyszczupli to talię. Sukienka nie straci na kobiecości, a dzięki temu nie będzie trzeba męczyć się na obcasach przez cały dzień.
Sneakersy ash mimo swojego sportowego wyglądu, pasują do wielu, nie tylko sportowych, stylizacji. To wyjątkowe buty dodają out-fitom nieoczywistości i sprawiają, że jest nam po prostu wygodnie. Pozwalają uniknąć całodziennej męki na obcasach, a jednocześnie nie odbierają elegancji strojom. Sneakersy ash stały się już ubraniem basicowym, to znaczy, że każdy powinien mieć takie wyjątkowe buty w swojej szafie i traktować je jako podstawowe ubranie na każdą okazję. Bądź trendy, dzięki butom – sneakersy ash.