Wynajem mieszkania dla studentów – prywatny akademik Unibase

Wynajem mieszkania dla studentów – prywatny akademik Unibase

28 czerwca, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli interesuje Cię wynajem mieszkania dla studentów w Krakowie, to koniecznie sprawdź ofertę prywatnego akademika – Unibase. Jest to miejsce, w którym będziesz czuł się jak w domu. Jego lokalizacja sprawi, że w krótkim czasie będziesz mógł dostać się na uczelnię, na rynek i wiele innych miejsc położonych blisko centrum.

Prywatny akademik Unibase – wynajem mieszkania dla studentów

wynajem mieszkania dla studentów

Unibase to prywatny akademik położony w Krakowie przy ulicy Koszykarskiej 33. Jest to doskonała lokalizacja dla wszystkich tych, którzy uczą się lub pracują w pobliżu ścisłego centrum. Z tego miejsca, w bardzo krótkim czasie dostaniesz się np. na Wawel, pod Sukiennice, czy rejony Politechniki krakowskiej. Na wszystkich tych, których interesuje wynajem mieszkania dla studentów czekają przestronne pokoje – jedno, dwu, lub trzy osobowe. Warto dodać, że Unibase udostępnia także pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych.

Studiuj, ucz się i poznawaj ciekawych ludzi

Jeśli pragniesz uczyć się w spokoju i ciszy, to Unibase będzie doskonałym miejscem. Na terenie obiektu znajduje się wiele przydatnych punktów, takich jak np. darmowe ksero, sala telewizyjna. Przy wejściu znajdziesz także bankomat, a także sklepy, w których zrobisz niezbędne zakupy. Wynajem mieszkania dla studentów w prywatnym akademiku Unibase to doskonałe rozwiązanie. Warto dodać, że w cenę miesięcznego abonamentu wlicza się sprzątanie.