York – wyjątkowe tapety do Twojego mieszkania

York – wyjątkowe tapety do Twojego mieszkania

28 listopada, 2018 Wyłączono przez KO

Wykańczając mieszkanie, często zastanawiamy się, czym pokryć ściany. Czy wystarczy jednokolorowa farba, a może warto postawić na tapety o jakimś ciekawym wzorze? Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, zorientuj się, które tapety najlepiej sprawdzą się w Twoim domu. Najważniejsze, by zdecydować się na markę dającą gwarancję tego, że zakupione produkty będą cieszyły oczy domowników i gości przez wiele lat. Jedną z takich firm jest York, amerykańskie przedsiębiorstwo produkujące tapety już od 1895 roku.

Różne rodzaje tapet

Tapety York nadają się także do pokoju dziecięcegoZanim zdecydujesz się na którąś z tapet York, powinieneś wiedzieć, że na rynku jest dostępnych wiele rodzajów tego typu produktów. Można wyróżnić tapety papierowe, właściwie najpopularniejsze. Są jednak słabo odporne na mycie, chyba że to modele powleczone lakierem. Tapety winylowe są za to pokryte winylem, który sprawia, że pozostaje ona odporna na środki chemiczne i wodę. Najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem wydają się za to tapety flizelinowe, których spodnią warstwę stanowi włóknina poliestrowa, czyli właśnie flizelina.

York – bogactwo wzorów

Abstrakcyjne wzory tapet YorkJeśli idzie o samą markę York, uznawaną za jednego z najlepszych producentów tapet, trzeba wspomnieć, że przez lata stworzyła już wiele wspaniałych kolekcji. Tysiące wzorów obejmują zarówno tradycyjne printy, jak i te nowoczesne i abstrakcyjne. Dzięki temu każdy znajdzie coś, co wpasuje się w jego gust. Sprawdź, które modele najlepiej sprawdzą się w Twoim mieszkaniu, i ciesz się wspaniałym wykończeniem wnętrz przez długie lata.