Zabiegi na cellulit – skąd bierze się problem z cellulitem?

Zabiegi na cellulit – skąd bierze się problem z cellulitem?

3 lipca, 2019 Wyłączono przez MS

Cellulit, zwany również ,,pomarańczową skórką” to jeden z najpopularniejszych mankamentów estetycznych skóry, występujący zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dotychczas występował on głównie u osób, które zmagały się z gwałtownymi wahaniami wagi lub otyłych, jednak w ostatnich latach stał się on dosyć powszechnym problemem, z którym borykają się nawet osoby szczupłe lub których waga jest w normie. Przyczyn powstawania cellulitu może być wiele, od predyspozycji genetycznych, przez otyłość, aż do złej diety czy braku aktywności fizycznej. Na szczęście powstały zabiegi na cellulit, dzięki którym możemy zredukować, a nawet całkowicie pozbyć się tego problemu. Sprawdźcie sami!

Zabiegi na cellulit – sprawdzone i skuteczne metody

Zabiegi na cellulit pozwolą Ci w szybki i skuteczny sposób pozbyć się tego nieestetycznego problemu

Najpopularniejsze zabiegi na cellulit to endermologia oraz fala uderzeniowa. Pierwszy zabieg sprawdzi się świetnie u osób, których skóra jest wiotka i wymaga ujędrnienia oraz uelastycznienia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu z innowacyjną głowicą efekt wysmuklenia, ujędrnienia, a także redukcji cellulitu widoczny jest już po trzecim zabiegu. Dla osób, które zmagają się z bardziej zaawansowanym cellulitem świetnym wyborem będzie fala uderzeniowa. Zabieg ten skutecznie rozbija zalegającą miejscowo, zbitą tkankę tłuszczową. Po przeprowadzeniu serii około 12 zabiegów skóra staje się gładka, elastyczna, a ciało jest widocznie bardziej jędrne.

Gdzie wykonać zabieg redukcji cellulitu?

Zabiegi na cellulit w bardzo przystępnych cenach znajdziecie w Klinice Zakrzewscy. W ofercie znajdują się zabiegi, takie jak endermologia oraz fala uderzeniowa, które skutecznie redukują cellulit, ujędrniają skórę oraz wyszczuplają sylwetkę. Przekonajcie się sami!