Zakłady bukmacherskie LV Bet – sprawdź co warto o nich wiedzieć

Zakłady bukmacherskie LV Bet – sprawdź co warto o nich wiedzieć

17 października, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli interesujesz się sportem i myślisz o spróbowaniu swoich sił w zakładach bukmacherskich to warto na początku zastanowić się jaką firmę wybrać. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam kilka ciekawych faktów, którymi wyróżniają się zakłady bukmacherskie LV Bet. Zapraszamy do lektury!

Zakłady bukmacherskie LV Bet – najmłodszy bukmacher na polskim rynku

Zakłady bukmacherskie LV Bet to firma, która od stosunkowo niedawna działa na polskim rynku bukmacherskim. W maju 2016 roku otrzymała ona licencję umożliwiającą prowadzenie zakładów wzajemnych. We wrześniu 2016 roku uruchomiono także stronę internetową, za pośrednictwem której można obstawiać online. Warto dodać, że LV Bet to firma, która wspiera polski sport – głównie siatkówkę oraz piłkę nożną. Sponsoruje ona między innymi kluby takie jak: Wisła Kraków, PFC Victoria Londyn, Arka Gdynia, WIsła Płock, Garbarnia Kraków, Widzew Łódź, a także Piast Gliwice. Ambasadorem marki jest Zbigniew Kręcina. Rok 2017 przyniósł firmie 2% udział w polskim rynku bukmacherskim.

Oferta LV Bet – sprawdź co w niej znajdziesz

Oferta jaką oferują  zakłady bukmacherskie LV Bet jest urozmaicona, dlatego każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie. Co ciekawe, na stronie obstawiać można także wydarzenia e-sportowe oraz zakłady prowadzone na żywo. Dla fanów sportów wirtualnych również dostępna jest sekcja z takimi wydarzeniami.

zakłady bukmacherskie lv bet