Żarówka LED ściemnialna E14 – do domu i biura

Żarówka LED ściemnialna E14 – do domu i biura

15 lutego, 2019 Wyłączono przez BT

Energooszczędne oświetlenie, dzięki przystępnym cenom, szybko weszło do naszych domów i miejsc pracy. Żarówka LED ściemnialna E14 to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Jeśli zastosujemy szczelne oprawy zewnętrzne, możemy ją wykorzystać również poza budynkiem.

Żarówka LED ściemnialna E14 - zdjęcie produktu

Żarówka LED ściemnialna E14 – podstawowe informacje o produkcie

Opisywana żarówka LED o mocy 6W wyposażona została w trzonek E14, zwany potocznie małym gwintem. Jest ściemnialna, przez co możemy ją zastosować w systemach o zmiennej jasności oświetlenia. Emituje przyjemną, ciepłą barwę światła, a jej żywotność jest oceniana na 25 tysięcy godzin świecenia przy max. 100 tys. cyklach włącz-wyłącz. Wykorzystamy ją głównie jako oświetlenie kierunkowe np. w ekspozycjach sklepowych, witrynach, a także obiektów wrażliwych na ciepło. Żarówka LED ściemnialna świeczka E14 sprawdzi się również w domu jako ciekawy element aranżacji różnych pomieszczeń.

Zapalona Żarówka LED ściemnialna E14

Gdzie znajdę ten produkt?

Szeroki asortyment oświetlenia w tym opisywaną żarówkę LED ściemnialną E14 znaleźć można w sklepie internetowym Epstryk. Produkt dostępny jest pod linkiem https://epstryk.pl/product-pol-30457-Zarowka-LED-E14-6W-swieczka-sciemnialna-2700K-ciepla-biala-Osram.html. Znana na rynku marka jest niemalże gwarancją wysokiej jakości. Duży wybór żarówek daje szansę na stworzenie własnej kompozycji światła, która w przemyślany sposób podkreśli atuty wnętrza. Pozwoli również wyróżnić kluczowe obiekty w pomieszczeniach sklepowych, biurach, restauracjach czy hotelach. Atrakcyjne ceny zachęcają do eksperymentów.