Zasłony Kraków  – aranżacja okien w Twoim salonie

Zasłony Kraków – aranżacja okien w Twoim salonie

30 sierpnia, 2018 Wyłączono przez DB

Zastanawiając się w jakim stylu najlepiej będzie wyglądać nasz salon, bierzemy pod uwagę różne kwestie. Użytkowanie pomieszczenia, jego metraż, czy ilość domowników oraz gości, których zamierzamy zapraszać do naszych czterech kątków chociażby na parapetówkę 🙂

Dodatki – małe rzeczy zmieniające przestrzeń

 Zasłony Kraków

 Zasłony Kraków

Dodatki to ważny element wystroju. Bez znaczenia na jaki styl się zdecydujemy. Czy będzie to modny styl loftowy, czy przytulne skandynawskie wnętrze a może elegancka klasyka? W każdym z  tych wypadków dodatki takie jak wazony, dywany, poduszki, obrusy, kwiaty i inne odegrają ważną rolę w tworzeniu charakteru Twojego salonu. Na co naszym zdaniem należy zawrócić uwagę w kwestii dodatków?

Zasłony Kraków

Zasłony to element aranżacji okien w całym domu. W salonie odgrywają ważną rolę dekoracyjną. Nadają pomieszczeniu w zależności od wybranego stylu elegancji czy lekkości. Sprawiają, że czujesz się w salonie jak w domu, po protu przytulnie. Nie bój się też zasłon jeśli Twój salon jest mały! Zwiewne modele sprawią,że pokój optycznie się powiększy! Dodatkowo zasłony dają poczucie prywatności, gdy okna sąsiada znajdują się niebezpiecznie blisko bądź mieszkamy na parterze, gdzie każdy może zaglądnąć do naszego życia. Dodatkowo warto również zwrócić uwagę na materiał z jakiego zasłony zostaną wykonane. Powinien on kolorem oraz teksturą odpowiadać reszcie przedmiotów w pomieszczeniu, tak by wszystkie elementy wnętrza pełniły spójną całość.