Zasłony Kraków – modne kolory i faktury dla Twoich wnętrz

Zasłony Kraków – modne kolory i faktury dla Twoich wnętrz

2 października, 2018 Wyłączono przez DB

Urządzając swoje mieszkania i domy starannie wybieramy meble, sprzęty, kolory ścian, rodzaj podłogi i oświetlenia. Jest jednak wiele innych elementów, bez których żadne wnętrze nie może się obejść. zarówno ze względu na ich funkcjonalność, ale także wymiar estetyczny.

Aranżacje okienne

Obserwujemy w modzie wnętrzarskiej skupienie na zgaszonych barwach. Biele, szarości, czerń, khaki, krem w modnych pomieszczeniach króluje minimalizm. Proste formy, nowoczesność połączona z meblami i dodatkami vintage a wszystko zwieńczone delikatną aranżacją okienną. Zasłony, firany, żaluzje, rolety – to wszystko idealnie wpisuje się w modę na rzeczy owszem piękne ale i funkcjonalne. Bo w minimalizmie wszystko jest po coś, wszystko ma swoje zadanie. Na co stawiamy jesienią ? Nie ma wielkich zaskoczeń – biel, szarość dalej w modzie. Nowością jest burgund oraz jasne brązy !

Zasłony Kraków – moda zdaniem sklepu Anigo

Sklep Anigo to jeden z najlepiej wyposażonych salonów z firanami oraz zasłonami na mapie Krakowa. Znajdziemy tam delikatne tkaniny, firany w orientalne wzory, moc kolorów i faktur. Fachowcy z Anigo zapytani, co najlepiej się sprzedaje oraz jaka moda na aranżacje okien panuje odpowiadają, że widoczny jest trend oparty na stylu skandynawskim, minimalistycznym oraz industrialnym.  Młodsi klienci stawiają na szarości, błękity, biele by dopasować zasłony do swoich, stylowych wnętrz. Starsi za to lubują kolory. Nie boją się eksperymentować i dodawać ciekawych faktury do swoich sypialni czy salonów.