Zawieszka mini rękawice bokserskie

Zawieszka mini rękawice bokserskie

8 stycznia, 2020 Wyłączono przez JP

Pięściarstwo to sport, który zaskarbia sobie sympatię coraz szerszego grona pasjonatów sportu. Zarówno panie jak i panowie, z ogromną radością wskakują w buty bokserskie i rozpoczynają swoją przygodę na ringu. Nic w tym dziwnego. Sporty walki pozwalają rozwinąć kompetencje fizyczne oraz hartują ducha.

Zawieszka dla fana boksu

Jeśli szukasz symbolicznego pomysłu na prezent dla osoby, która pała sympatią właśnie dla tej dziedziny sportu, koniecznie sprawdź szeroką ofertę sklepu internetowo Daniken. Znajdziesz tam innowacyjne dodatki, które sprawią niebywałą frajdę bliskiej osobie, która z wypiekami na twarzy wyrusza na kolejny trening. Zawieszka mini rękawice bokserskie to jeden z najciekawszych dodatków.

Idealna na prezent zawieszka mini rękawice bokserskie.

Rękawice bokserskie w samochodzie?

Para uroczo podrygujących rękawic bokserskich – prawa i lewa, na przedłużanym sznureczku, powinna zostać zamieszczona na lusterku wewnętrznym i przypominać prowadzącemu o pojazd o najbliższym treningu. Zawieszka mini rękawice bokserskie wykonano z materiału skóropodobnego. Utrzymany w klasycznej, kontrastującej kolorystyce – bieli i czerwieni, świetnie sprawdzi się jako podarek z okazji urodzin, świąt czy ważnej rocznicy. Doskonale sprawdzi się również tuż po wygranej walce, w której obdarowywany otrzymał najwyższą lokatę. Dodatek może również posłużyć jako forma kalendarzyka, który pasjonaci pięściarstwa wykorzystują jako przenośny zbiór autografów ulubionych zawodników. Sprawdź już dziś ten i wiele innych pomysłów na prezent, tylko w sklepie Daniken!