Żelowanie szkodników – brzmi groźnie, ale nie ma się czego bać!

Żelowanie szkodników – brzmi groźnie, ale nie ma się czego bać!

30 sierpnia, 2019 Wyłączono przez AD

Każdy nas kiedyś zmagał się z insektami czy szkodnikami. Niezależnie od tego, czy były to natarczywe osy lecące do słodkości, muszki owocówki lęgnące się na potęgę w upały, maszerujące przez najmniejsze szczeliny mrówki czy mole spożywcze – nie można było bagatelizować żadnego z tych problemów. Podobnie ma się sytuacja z większymi, groźniejszymi czy bardziej natarczywymi owadami czy szczurami – dlatego żelowanie szkodników, mimo że brzmi nieco przerażająco, może okazać się całkiem rozsądnym rozwiązaniem!

Na czym polega żelowanie szkodników?

W dużym skrócie jeśli opisać by, czym właściwie jest żelowanie szkodników, należałoby stwierdzić, że jest to metoda, która pozwala na wyeliminowanie insektów z wykorzystaniem ich układu pokarmowego. Działa bardzo skutecznie po przez rozłożenie w miejscach bytowania owadów odpowiednich preparatów o konsystencji żelu.

Czy warto inwestować w drogą firmę dezynsekującą?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie – na pewno warto inwestować w DOBRĄ firmę dezynsekującą, ale przecież niekoniecznie musi być ona droga! Spójrzmy chociażby na warszawską firmę MarMar. Zespół profesjonalistów zajmuje się na co dzień dezynsekcją i deratyzacją (a do tego właśnie zaliczamy gazowanie czy żelowanie szkodników), a ich ceny wcale nie są szczególnie wysokie – a z całą pewnością adekwatne do jakości świadczonych usług. Jeżeli potrzebujecie pomocy w tym zakresie – koniecznie zgłoście się właśnie do nich.