Zestawy upominkowe na ślub – jaki wybrać?

Zestawy upominkowe na ślub – jaki wybrać?

21 stycznia, 2020 Wyłączono przez ASt

Zestawy upominkowe na ślub, by się powodziło

Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się na uroczystość ślubną przyjaciół lub bliskich, z pewnością chcesz wręczyć młodym małżonkom coś wyjątkowego, z życzeniami szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia. Pluszowe misie odeszły już od lamusa, kwiaty zwiędną szybciej, nim młodzi zdążą za nie podziękować, a kupowanie konkretnych sprzętów AGD może się okazać sporą wtopą. Specjalnie na tę okazję stworzone zostały fantastycznie wyglądające zestawy upominkowe na ślub, które są unikatowym i sympatycznym podarunkiem.

Dopasuj prezent do stylu wesela!

Świetnym pomysłem do wykorzystania, przy wyborze odpowiedniego spośród zestawów upominkowych na ślub jest dopasowanie jego kolorystyki i stylu do motywy przewodniego zabawy. Na ślubie rustykalnym dobrze sprawdzi się skrzynka z jasnobrązowego drewna, zawierająca w sobie słodycze pakowane w eko-papier, wyjątkowy alkohol i woskową świecę ozdobną. Zielona wstążka lub jutowy sznurek idealnie podkreślą stylizację upominku.

Inną możliwością może być również nadruk wykonany na wieczku – zawierający datę, życzenia dla Młodych oraz podpisy. Zestawy upominkowe na ślub z taką dedykacją będą świetną pamiątką.