Złote skrzydło – subtelny i piękny dodatek w stylizacjach

15 maja, 2017 Wyłączono przez KF

Chcesz wyglądać modnie? Lubisz drobiazgi, które pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu? Złote skrzydło może być świetnym dodatkiem dla Ciebie. Może to być idealne dopełnienie całej stylizacji.

Złote skrzydło – skojarzenia

Złote skrzydło może być kojarzone z ptakiemSkrzydło to motyw zwierzęcy, który kojarzony jest z ptakami. Widząc je na myśl przychodzi nam lekkość, powietrze i wolność. Dla wielu osób skrzydło może symbolizować również anioły, czyli pewnego rodzaju nadprzyrodzoną ochronę. W tym kontekście łączone może być z czystością oraz dobrocią. Dla niektórych może być nawet symbolem życia, ale może mieć również zupełnie przeciwstawne znaczenie. Dowodem na to są cza czarne skrzydła, które odbieramy jako znak słabości, zła i szatana.

Dla kogo odpowiedni jest motyw skrzydła?

Jest to idealny motyw dla osób, które bujają w obłokach. Są to osoby, które mają dużo planów i marzeń do spełnienia. Złote skrzydło może być lekkim dodatkiem, który niesie pewien indywidualny przekaz. Mówi się o kimś, że jest „wolny jak ptak” i właśnie dla takich wolnych osób idealny jest motyw skrzydła. Z tego typu symbolem dobrze będą się czuły osoby o artystycznej duszy. Oczywiście wiele osób może wybrać również skrzydło z powodów estetycznych.

Złote skrzydło jako element celebrytkiZłote skrzydło może być elementem celebrytki

Zastanawiasz się pewnie gdzie można wykorzystać złote skrzydło w codziennych stylizacjach. Może się ono pojawić w postaci nadruków na odzieży, a także w biżuterii. Niektórzy nawet wykonują tatuaże z motywem skrzydła. Na rynku dostępne są złote celebrytki, których dodatkowym elementem dekoracyjnym jest ażurowe skrzydło. Jest to subtelny dodatek, który można nosić na co dzień. Z pewnością dzięki niemu zwrócisz na siebie uwagę. Cieniutka bransoletka z pewnością nie będzie Ci przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków. Z kolei żółte złoto ma piękną barwę, która podkreśli wygląd omawianej ozdoby. Tego typu celebrytki są dostępne w sklepie MCH Biżu, gdzie znajdziesz więcej ich rodzajów. Są tam również dostępne inne rodzaje biżuterii.

Celebrytkę ze złotym skrzydłem znajdziesz w:
MCH Biżu
tel.: 660 296 933
e-mail: biuro@mchbizu.pl