Żółte balony w modzie? To już oficjalne!

Żółte balony w modzie? To już oficjalne!

21 marca, 2019 Wyłączono przez AD

Zorganizowałeś kiedyś imprezę, na której zabrakło „tego czegoś”? A może pod wpływem nadchodzącej wiosny masz ochotę na więcej energetycznych spotkań pełnych niespodzianek? Niezależnie od tego, co tobą kieruje, czas poznać hit najbliższego lata. Najmodniejszy kolor w najlepszej – bo imprezowej – odsłonie. Żółte balony – bo to właśnie o nich mowa – urozmaicą każdą imprezę.

Dlaczego akurat żółte balony?

Żeby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego akurat żółte balony są aktualnie w modzie, wystarczy rozejrzeć się spacerując po ulicy. Musztardowe swetry, cytrynowe dodatki, miodowe włosy i jaskrawe kontrasty świetlistego żółtego z innymi barwami. Jest wszędzie. Jest na topie. Więc będzie też na imprezach.
Żółty to niesamowicie energetyzujący kolor, który nastraja pozytywnie i pozwala wyróżnić się z tłumu – każdy, kto kiedykolwiek miał przyjemność nosić na sobie ubranie w tym kolorze, wie w czym rzecz. Żółte balony działają dokładnie tak samo. Wystarczy zawiesić je w kącie pokoju i nad drzwiami, kolejny wcisnąć pomiędzy sofę a fotel, udoskonalając całą aranżację podwieszonymi pod sufitem światełkami rodem z Tumblra oraz wielolbarwnymi serpentynami… i niezapomniane przyjęcie dla przyjaciół gotowe! (Może warto dodać jeszcze trochę napojów i przekąsek.)

żółte balony na każdą imprezę

„Czy to aby na pewno stosowne?”

Wydaje Ci się, że wyrazi głębokie zdumienie.