Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – zbiór przejmujących reportaży

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – zbiór przejmujących reportaży

28 maja, 2020 Wyłączono przez KK

Szukasz ciekawej książki na wieczór? Interesują Cię zagadnienia związane z emocjami i własną tożsamością? Polecamy zbiór mocnych reportaży autorstwa Marii Mamczur – Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza. W tym artykule znajdziesz naszą recenzję tej książki. Zapraszamy!

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – o czym jest książka?

Maria Mamczur to doświadczona i niejednokrotnie nagradzana reporterka. Tym razem postanowiła wziąć pod lupę zjawisko wcale nie tak rzadkie, jak mogłoby nam się wydawać, o którym każdy wie, ale nikt o tym nie mówi. Nic dziwnego, bowiem życie w związku z osobą o odmiennej orientacji seksualnej to temat tabu. Właśnie o tym jest zbiór reportaży Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza. Na podstawie rozmów z kobietami, które po wielu latach związku odkrywają, że ich partnera pociągają mężczyźni. Zdarza się również, że kobiety świadomie wybierają związek z gejem – dlaczego? W książce nie zabrakło także rozmów z mężczyznami, którzy opowiadają o związku z kobietą ze swojej perspektywy. Maria Mamczur konsultuje się z doświadczonymi terapeutami i seksuologami, aby dostrzec szerszy kontekst tego zjawiska.

żony gejów. o tym, czego nikomu się nie zdradza to zbiór poruszających reportaży.

Dlaczego warto mieć tę lekturę na swojej półce?

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza to pozycja polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Przedstawia różne historie, różne związki i odmienne sytuacje, w których jednak pojawiają się takie same emocje – żal, wstyd, niepewność, cierpienie, gniew… Poruszające reportaże o skrywanych uczuciach i poczuciu własnej wartości. Polecamy!