American Pie Guma Balonowa – idealny premix dla fanów słodkości

American Pie Guma Balonowa – idealny premix dla fanów słodkości

30 kwietnia, 2020 Wyłączono przez MS

Premixy to koncentraty, które posiadają zwiększoną zawartość aromatów. Występują w wielu smakach, dzięki czemu z łatwością możemy je dopasować do indywidualnych preferencji. W dzisiejszym poście podpowiemy Wam, w jaki sposób je stosować, a także zaprezentujemy premix American Pie Guma Balonowa, idealny dla wszystkich miłośników słodkich smaków. Zapraszamy do dalszego czytania!

Jak stosuje się premixy?

Premixy, takie jak American Pie Guma Balonowa, należy wymieszać z bazą – nikotynową lub beznikotynową, w zależności od indywidualnych preferencji. Zwykle na 20 ml, 40 ml lub 100 ml koncentratu dodaje się 10 ml bazy. Mniejsza ilość bazy sprawia, że aromat i smak jest bardziej intensywny. W przypadku większej ilości koncentratu można zatem użyć więcej bazy, aby dostosować moc liquidu.

American Pie Guma Balonowa

American Pie Guma Balonowa – słodki smak dzieciństwa

W dzieciństwie uwielbiałeś zajadać się gumą Hubba Bubba? W takim razie premix American Pie Guma Balonowa będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Wyrazisty, słodki smak i zapach premixu można bowiem porównać do zapachu świeżo otwartej paczki gum. Płyn o pojemności 20 ml zamknięty jest w uroczej, poręcznej buteleczce, którą z łatwością zmieścisz do kieszeni lub torebki. Wypróbuj ten premix już dziś i pozwól, aby Twoje kubki smakowe wypełniły się słodkim aromatem gumy balonowej!