Mydło w płynie z dozownikiem Luksja

Mydło w płynie z dozownikiem Luksja

30 kwietnia, 2020 Wyłączono przez WU

Wszyscy zdajemy sobie obecnie sprawę, jak ważna jest codzienna i regularna higiena. Zalecenie regularnego mycia rąk kilka razy dziennie funkcjonuje od bardzo długiego czasu. Nie tylko w naszych domach, ale też w biurach czy innych miejscach pracy oraz codziennej bytności standardem jest, możliwość umycia – a więc i odkażenia rąk. Świetnie w tym celu sprawdza się mydło w płynie z dozownikiem Luksja.

Mydło w płynie z dozownikiem Luksja dla potrzeb biurowych

mydło w płynie z dozownikiem luksja 300 mlUmieszczenie w specjalnym dozowniku mydła jest bardzo wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Małe, estetyczne pojemniczki można ustawić wszędzie tam, gdzie będą potrzebne. Samo mydło jest bardzo wysokiej jakości. Mydło w płynie z dozownikiem Luksja posiada właściwości nawilżające, ponadto zostało wzbogacone specjalnym ekstraktem i kompleksem witamin A+E. Jednocześnie posiada specjalny, bardzo subtelny zapach. Doskonale myje skórę dłoni, usuwając z niej wszelkie bakterie, wirusy i inne drobnoustroje. Oczywiście, do prawidłowej skuteczności wymagana jest odpowiednia technika i czas mycia rąk.

Uniwersalne i eleganckie rozwiązanie

Mydło w płynie z dozownikiem Luksja posiada kremową formułę, która sprawia, że dłonie po umyciu są gładkie i miękkie w dotyku. Jednocześnie nadaje im bardzo przyjemny zapach – ten zaś możesz wybrać z rozbudowanej palety dostępnych aromatów. Jest to bardzo dobra forma codziennej troski o higienę nie tylko w domu, ale też w biurze czy innym zakładzie pracy.