Amplituner Yamaha RX-V481D – do multi-roomów i kin domowych

Amplituner Yamaha RX-V481D – do multi-roomów i kin domowych

8 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Amplituner Yamaha RX-V481D to urządzenie z rodziny MusicCast, które potrafi sterować domowym zestawem kina domowego oraz multi-roomem. Jest bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze. obsługuje wszystkie najnowsze technologie zapisu i przesyłu sygnału cyfrowego, zarówno radia, jak i aplikacje w stylu Spotify. Możesz je połączyć z kilkoma różnymi urządzeniami audio zarówno za pomocą kabli, jak i bezprzewodowo.

Amplituner Yamaha RX-V481D jako odtwarzacz muzyki

urządzenie funkcjonalnego kina domowego będzie łatwiejsze z użyciem amplitunera yamaha rx-v481dMulti-room, czyli domowy system bezprzewodowej muzyki działa na takiej zasadzie, że w każdym pomieszczeniu mamy osobne urządzenie audio z zestawem głośników. Obsługiwane jest przez centralny procesor dźwięku (takim jest Amplituner Yamaha RX-V481D). Sterować zaś możemy z poziomu specjalnej aplikacji. W każdym pomieszczeniu może być odtwarzany inny plik dźwiękowy, a nie będzie problemu, żeby podczas większej domówki wszędzie leciało to samo. Dźwięk może być przesyłany bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth albo poprzez domową sieć WiFi.

Kino domowe napędzane RX-V481D

Urządzenie to świetnie sprawdzi się także jako serce naszego zestawu kina domowego. Amplituner Yamaha RX-V481D obsługuje bowiem formaty 4K i HDR, zapewniając przy tym płynność obrazu na poziomie 60 klatek na sekundę. Obsługuje wszystkie formaty zapisu, możemy je połączyć z dyskiem twardym komputera, stremaingować z popularnych seriali VOD albo podłączyć do niego dysk zewnętrzny.