Grawer na szkle – czyli sposób na udany prezent

Grawer na szkle – czyli sposób na udany prezent

8 stycznia, 2019 Wyłączono przez RG

Znalezienie pomysłu na prezent, który ucieszy osobę której go wręczamy to nie lada wyczyn i chyba każdy się z tym zgodzi.Urodziny, rocznice czy święta to jedne z najpopularniejszych okoliczności, w których ludzie podarowywują sobie prezenty. Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim prezent i mieć pewność, że będzie on trafiony – zastanów się nad zakupem grawerowanego szkła lub kryształu.

szklo z wygrawerowanym zdjęciem

Słowa wygrawerowane w szkle nigdy nie pójdą w zapomnienie

Poprzez swój niebanalny charakter, prezent jakim jest szkło lub kryształ z grawerem na pewno sprawią uśmiech na twarzy solenizanta lub solenizantki.Decydując się na zakup tego typu upominku, należy dokładnie zastanowić się nad treścią oraz formą napisu, który zdobić będzie szklaną formę. Warto zadbać aby umieszczany tekst był personalnie skierowany do osoby obdarowywanej – pomoże to wzbudzić w niej emocje. Może to być miła dedykacja lub tekst z podziękowaniami – wszystko zależy od okoliczności. Grawer na szkle wcale nie musi być tekstem, wachlarz możliwości jest w zasadzie nieskończony i ogranicza się jedynie do wyobraźni projektanta. Ostatnimi czasy, szczególnie popularne są szkła z wygrawerowanymi fotografiami.

Zadbaj o odpowiednią formę szkła lub kryształu

Nie można zapominać również o formie szkła lub kryształu, na których znajdować będzie się grawer.
Na walentynki najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie grawera na szkle w kształcie serca, z kolei na imieniny sprawdzonym pomysłem będzie prostokątny kryształ z wygrawerowaną różą – taki prezent z pewnością przypadnie do gustu solenizanta.Popularnym oraz sprawdzonym pod kątem skuteczności (zadowolenia osoby, której go otrzymała) podarunkiem jest statuetka, na której umieszcza się grawer w formie tekstu, mającego charakter gratulacji. Osoba otrzymująca taką statuetkę bez dwóch zdań poczuje się doceniona i szczęśliwa.