Anna Szafrańska – jakie książki tej autorki warto przeczytać?

Anna Szafrańska – jakie książki tej autorki warto przeczytać?

10 czerwca, 2021 Wyłączono przez MWsz

Lubisz literaturę dla kobiet lub new adult? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat autorki takich powieści.

Kim jest Anna Szafrańska?

W dzisiejszych czasach mało kto identyfikuje się z konkretnym gatunkiem literackim, chociaż jest to zawsze wartościowa wskazówka dotycząca tematyki zawartej w danej powieści. Anna Szafrańska to pisarka, która na swoim koncie ma wiele udanych książek. Pisarka ukończyła dziennikarstwo oraz komunikację społeczną, co można odczuć w jej twórczości. Zadebiutowała książką „Widmo grzechu”, choć już wcześniej zajmowała się pisarstwem. Pasja ta przerodziła się w stworzenie serii książek pt. „Właśnie tak!”. Seria ta cieszy się ogromną popularnością wśród wielu czytleników, co przycyzniło się do rozpowszechnienia również innych dzieł stworozonych przez Annę Szafrańską. „Na zawsze” to kolejny cykl, który odnosi się już do nieco starszych odbiorców. Historia tam opisana jest ogromnie wciągająca, a co najważniejsze – zapada w pamięć na długi czas.

6059c30700ae9

Jakie książki Anny Szafrańskiej polecamy?

Przeglądając dotychczasowe publikacje pisarki możemy kierować się opiniami innych czytelników. Natomiast my polecamy zapoznanie się z całymi seriami, ponieważ tylko w ten sposób można dociec czy dana historia jest dla nas interesująca i warta polecenia. Sprawdź zatem cykl „Na zawsze”, „Pink Tatoo” oraz Właśnie tak!”. Książki te znajdziesz w księgarniach internetowych oraz stacjonarnych. Anna Szafrańska to autorka książek nie tylko dla kobiet lub nastolatków. To powieści dla każdego!