Arctica S-157 F – jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

Arctica S-157 F – jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

4 kwietnia, 2019 Wyłączono przez MS

Kupując okulary przeciwsłoneczne powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, tak aby wybrać odpowiedni model. Pierwszym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę jest materiał z jakiego wykonane są okulary, a także zastosowane w nich soczewki oraz odpowiednie filtry. Okulary powinny być trwałe, a także zapewniać nam skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Istotną kwestią jest także kształt okularów – ważne by były one dopasowane do naszej twarzy, byśmy czuli się w nich jak najlepiej. Możemy również zastanowić się nad stylem okularów, który będzie dla nas odpowiedni – my polecamy model Arctica S-157 F, który jest oryginalny, a zarazem klasyczny, dzięki czemu będzie pasował do wielu stylizacji.

Arctica S-157 F – idealny model na co dzień

Arctica S-157 F to okulary przeciwsłoneczne, które idealnie sprawdzą się podczas codziennego stosowania

Arctica S-157 F to okulary przeciwsłoneczne, które świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania. Model ten został wyposażony w filtr UV 400, który doskonale chroni wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Okulary te charakteryzują się oryginalnym designem oraz zastosowaniem nowoczesnej technologii ochrony przed wpływem promieniowania UV. Zaletą tego modelu jest to, że posiada on fotochromowe soczewki, które dopasowują się do natężenia UV i odpowiednio przyciemniają lub rozjaśniają. Okulary te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na zarysowania, uszkodzenia, a także wykazują się dużą plastycznością.

Gdzie kupić okulary przeciwsłoneczne w atrakcyjnej cenie?

Okulary przeciwsłoneczne w przystępnej cenie znajdziesz w sklepie internetowym Arctica Warszawa. W ofercie znajdziecie między innymi model Arctica S-157 F, który cieszy się dużą popularnością, a także wiele innych okularów, odznaczających się wysoką jakością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem na stronie – gwarantujemy, że pośród tak szerokiego wyboru znajdziecie coś dla siebie! Przekonajcie się sami!