Arles Annie Sloan – Twój sposób na odświeżenie starych mebli

Arles Annie Sloan – Twój sposób na odświeżenie starych mebli

19 września, 2019 Wyłączono przez JP

Szykujesz się na niewielki lifting domowego wnętrza? W takim przypadku musisz koniecznie rozważyć zakup farby wodnej Arles Annie Sloan. Jej niezwykłe właściwości i lekka, nietłusta konsystencja nie sprawią kłopotu podczas prowadzonych prac i, oczywiście, stworzy niepowtarzalny klimat w domowym zaciszu. Żółta farba Arles Annie Sloan.

Odcień Arles – wspomnienie francuskich wakacji

Produkt ma lekką, wodną konsystencję, pozwalającą na precyzyjną aplikację na wybranej, drewnianej powierzchni. Doskonale sprawdzi się podczas prac naprawczych i renowacyjnych. Energetyczny odcień, inspirowany malowniczymi zakątkami Francji to doskonały pomysł na ożywienie swojego stolika nocnego, krzesła sypialnianego czy niewielkiego stolika. Umiejętne wkomponowanie żółtego odcienia produktu Arles Annie Sloan doda energii i jakości Twojej domowej przestrzeni.

Produkty Annie Sloan – jak je aplikować?

Wiele osób nie decyduje się na oddanie drugiego życia nieco zużytym meblom. Warto jednak pamiętać, że, odnowione na własną rękę, stają się oryginalnym i niepowtarzalnym dodatkiem domowym. Odświeżanie jest intuicyjne i nie wymaga dużych umiejętności. Wystarczy, że dokładnie oczyścisz powierzchnię (i pozbędziesz się resztek zalegającego lakieru). Po wstępnym czyszczeniu nadchodzi pora na aplikację farby. Arles Annie Sloan, ze względu na swoją wodną konsystencję, warto aplikować cienkim pędzlem, niewielkimi warstwami. Następnie warto poczekać aż produkt dokładnie wchłonie się i wyschnie. Kiedy pierwsza z nich będzie już gotowa, warto budować intensywność odcienia, w zależności od preferencji własnych. Na końcu można utrwalić produkt z wykorzystaniem bezbarwnego wosku.