Bambusowe ochraniacze na pasy = bezpieczna podróż

Bambusowe ochraniacze na pasy = bezpieczna podróż

4 października, 2018 Wyłączono przez SP

Jak zaprojektowane są bambusowe ochraniacze na pasy?

Na bambusowe ochraniacze na pasy składają się dwie symetryczne osłonki. Zapinane są na rzepy. Stali klienci znają MAYLILY z charakterystycznych wzorów materiałów, które zostały przygotowane tylko dla tej firmy. Znajdziemy je i na ochraniaczach, które możemy dopasować do innych produktów z naszych ulubionych serii jak Puszy Uszy czy Kotahontas.

Ochraniacze wykonane są z wiskozy bambusowej (pokrycie wierzchnie) i poliestru minky (od spodu). Wypełnione są w całości poliestrem.

Jak inne produkty marki są antyalergiczne, antygrzybiczne i antybakteryjne.

bambusowe ochraniacze na pasy z linii kotahontas

Dlaczego warto mieć takie ochraniacze?

Główną funkcją bambusowych ochraniaczy jest zabezpieczanie delikatnej skóry dziecka przed otarciami spowodowanymi przez sztywne – i bardzo często – ostre pasy. Amortyzują maluszka przy gwałtownym hamowaniu i na zakrętach.

bambusowe ochraniacze na pasy z linii baloloty

Nie tylko ochraniacze – jak inaczej zabezpieczyć dziecko na czas jazdy samochodem?

Przede wszystkim potrzebny nam stabilny fotelik, który mocno przypniemy do siedzenia. Dodatkowo przyda się poduszka antywstrząsowa. Jest jednym z produktów MAYLILY i została zaprojektowana tak, by chronić główkę dziecka przez mikrowstrząsami w czasie podróży. Nic nie zastąpi oczywiście regularnego sprawdzania, czy tam, na tylnym siedzeniu, wszystko w porządku z maluchem.