Szkolenia negocjacyjne Kraków – czy warto dołączyć do szkolenia?

Szkolenia negocjacyjne Kraków – czy warto dołączyć do szkolenia?

4 października, 2018 Wyłączono przez DB

Wielki nacisk kładzie się obecnie na rozwój osobisty. Szkolimy się w pracy, w wolnych chwilach, zapisujemy się na dodatkowe kursy, czytamy prasę branżową. Często zapisujemy się na studia zaoczne bądź podyplomowe, dodatkowe szkolenie by zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności w swojej branży bądź – co równie często – przebranżowić się.

Szkolenia negocjacyjne Kraków

To jedno ze szkoleń w ofercie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, które szczególnie polecamy sprzedawcom, handlowcom oraz przedstawicielom. Podczas dwu dniowego szkolenia, które odbywać się będzie w siedzibie WSZIB uczestnicy zapoznają się z metodami i technikami negocjacji handlowych. Dzięki intensywnemu treningowi podczas trwania szkolenia, uczestnik ma nie tylko owe techniki poznać ale również swobodnie się nimi posługiwać.

szkolenia negocjacyjne kraków

Plan szkolenia

Biorąc udział w szkoleniu negocjacyjnym w Krakowie dowiesz się mnóstwa przydatnych informacji  z zakresu sprzedaży oraz negocjacji. W planie szkolenia przewidziane są takie bloki tematyczne jak  rola motywacji w negocjacjach handlowych. Zasady motywowania ludzi, typy klientów wedle stosowanych przez nich strategii kupowania. Typy osobowości klientów, ich style zachowań i dostosowane do nich zasady postępowania. Zadawanie pytań – podstawowa metoda poznania potrzeb klienta. Rola komunikacji werbalnej i pozawerbalnej w negocjacjach handlowych i wiele innych. Szkolenia prowadzą ludzie z branży, którzy od wielu lat prowadzą negocjacje biznesowe, znają więc nie tyle teorię a praktykę negocjacyjną tak przydatną w codziennym życiu handlowców i sprzedawców. Czy więc warto wziąć udział w szkoleniu i polepszyć swoje umiejętności negocjatorskie ? W końcu nadmiar wiedzy jeszcze nikomu nie zaszkodził.