Bielizna koronkowa

Bielizna koronkowa

29 kwietnia, 2021 Wyłączono przez D W G

Każda z kobiet chce czuć się wyjątkowo, kobieco i lekko. Bielizna koronkowa sprawia, że możemy dodać sobie dziewczęcości i subtelności. Kiedyś bielizna wyglądała zupełnie inaczej, kobiety nosiły biustonosze bez fiszbin, często niewygodne i z gorszych materiałów. Na szczęście teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Jaką bieliznę wybrać?

Obecne trendy modowe stawiają na jakość. Warto, żebyśmy zwróciły uwagę na to, z czego bieliznę wykonują producenci? Najlepiej, żeby była wykonana z dobrej jakości materiałów oddychających, czyli bawełna lub jedwab. Mówimy stanowcze nie poliestrowi. Niestety, często widzimy bieliznę dolną, która nie posiada bawełnianej podszewki, co może szkodzić naszemu zdrowiu. Dobra jakość, nie zawsze oznacza wysoką cenę. Bielizna koronkowa wykonana z wysokiej jakości, dobrych materiałów posłuży nam na lata! Powinniśmy wybierać takie modele, które stworzyli w dobrych szwalniach. Nie liczy się ilość, a jakość.

maeliss demaison h68Gwr4BDgw unsplash
Bielizna damska koronkowa

Bielizna koronkowa kobieca

W związku z obecną ideą body positive powinniśmy kierować się dobrym samopoczuciem każdej z kobiet, bo każda kobieta jest inna, ma inną figurę, inne rysy twarzy, inne upodobania. Różnorodność jest piękna, a najważniejsze jest to, jak Ty się czujesz i co lubisz. Jeżeli uwielbiasz koronkową bieliznę, wycięte stringi – załuż je! Nie ma nic lepszego, niż szczęście i samoakceptacja. Postaw na to co lubisz najbardziej. Producenci zwracają uwagę na potrzeby pań i tworzą pięknie zdobione biustonosze dopasowane do każdej z nas. W sklepie Feba znajdziemy bieliznę w każdym rozmiarze – zarówno dla kobiet z mniejszym, jak i z nieco większym biustem. Największy trend 2021 – koronka dla każdego!

Rodzaje bielizny

Bieliznę w sklepie Feba możemy podzielić na kilka kategorii:

  • Bielizna nocna – kobieca, wygodna, nowoczesna.
  • Biustonosze – z push upem, z fiszbinami, koronkowe.
  • Figi – bawełniane, komfortowe, podkreślające kształty.
  • Body – przylegające, przyjemne w dotyku, dziewczęce.

Wybierając bieliznę, weź pod uwagę najważniejsze wymienione aspekty, czyli: komfort, jakość i Twoje dobre samopoczucie. Twoje ciało podziękuje Ci w przyszłości! Bielizna stanowi również świetny prezent na walentynki, dla przyjaciółki lub dla siostry!