Biovax szampon micelarny, czy jest skuteczny?

Biovax szampon micelarny, czy jest skuteczny?

23 kwietnia, 2020 Wyłączono przez MWsz

Zmagasz się ze zniszczonymi włosami, które nie wyglądają estetycznie? Wypróbuj Biovax szampon micelarny, którego sprawdzona formuła pozytywnie wpłynęła na kondycję włosów wielu klientek.

Jak działa Biovax szampon micelarny?

Stworzony jest z naturalnych składników o skutecznym działaniu. Dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Już po kilku użyciach widoczna jest pełna regeneracja na całej długości pasm. Ponadto zmniejsza przetłuszczania się włosów. Twoje włosy staną się lekkie i miękkie. Dodatkowo przywrócona zostaje  naturalna objętość. Całe spektrum pozytywnych efektów spowodowana jest dobrze dobranym składem, naturalnych preparatów. Biovax szampon micelarny składa się z  ekstraktu z czystka, nasion czarnuszki oraz amarantusa. Znajdziemy w nim również bogactwo witamin, które odbudowują strukturę włosa.
Biovax

Jak stosować ten szampon?

Biovax szampon micelarny należy stosować kilka razy w tygodniu. Niewielką ilość produktu nakładamy na zwilżone włosy i dokładnie wcieramy w skórę. Ważne, aby to właśnie na skórze skupić się najbardziej. Następnie dobrze jest pozostawić preparat na włosach przez kilka minut. Będziesz mieć pewność, że szampon wniknie w strukturę włosa. Na koniec spłucz preparat letnią wodą. Chłodniejsza temperatura pozwoli zamknąć łuski włosa, pozostawiając w nim preparat. To bardzo prosta czynność, która pomoże naszym włosom odzyskać dawny blask. Warto dodatkowo stosować także odżywki, wcierki czy serum z tej serii. Dodatkowo wspomogą całą kurację.