Biustonosze z paskami z przodu – modny dodatek

Biustonosze z paskami z przodu – modny dodatek

24 czerwca, 2017 Wyłączono przez KF

Śledzisz modowe trendy i chcesz zawsze podążać za nowinkami w tej dziedzinie? Biustonosze z paskami z przodu mogą być świetnym dodatkiem, który pozwoli Ci wprowadzić do garderoby hit tego lata.

Biustonosze z paskami z przodu – wyglądWakacyjne biustonosze z paskami z przodu

Paski, które pozwalają uzyskać biustonosze z paskami z przodu są subtelnym dodatkiem. Nie musisz wprowadzać dużych zmian do własnej garderoby, aby wyróżnić się z tłumu. Wystarczy jeden szczegół, który z pewnością zwróci na Ciebie uwagę. Biustonosz w tym przypadku nie ma większego znaczenia, ponieważ zostaje on w większości stylizacji niewidoczny. Istotne jest jednak to, aby dekolt był odsłonięty. Właśnie na dekolcie pojawią się ozdobne paski.

Jak otrzymać biustonosze z paskami?

Stanik z paskami można uzyskać w kilka sekund. Do tego celu nie potrzebujesz specjalnego stanika, a jedynie ozdobnych ramiączek. Wymóg odnośnie biustonosza jest tylko tak, aby miał on wypinane standardowe ramiączka. Dzięki temu możesz zmienić większość lub nawet wszystkie swoje staniki w biustonosze z paskami. Wystarczy do tego kilka prostych ruchów. Zdejmij stare ramiączka, wepnij w ich miejsce nowe ozdobne oraz zahacz o środek stanika paski. Po wykonaniu tych prostych czynności nie pozostaje Ci już nic innego jak tylko cieszyć się z nowych stylizacji.

Subtelne biustonosze z paskami z przodu z łańcuszkiemGdzie kupić biustonosze z paskami z przodu?

Biustonosze z paskami z przodu nie są gotowym zestawem. To od Ciebie zależy jaki biustonosz, z jakimi paskami planujesz połączyć. Stanik możesz kupić dowolny lub możesz użyć jednego z zakupionych wcześniej. Musisz natomiast zaopatrzyć się w odpowiednie paski do staników. Są one dostępne w różnych kolorach. Znajdziesz białe, czarne, czerwone, różowe oraz zielone. Część z nich posiada możliwość dopięcia dodatkowych ozdób w postaci zawieszek charms. W sprzedaży znajdują się ramiączka, które układają się w różne wzory. Dzięki nim nie tylko możesz osiągnąć efekt pasków na dekolcie, ale również stanik z ozdobnym tyłem.

Biustonosze z paskami z przodu uzyskasz dzięki ozdobnym ramiączkom, które znajdziesz w:
Promees
tel.: 731-188-846
e-mail: info@promees.pl