Wygłuszanie biur – rozmawiaj swobodnie

Wygłuszanie biur – rozmawiaj swobodnie

24 czerwca, 2017 Wyłączono przez MB

Budki telefoniczne obecnie kojarzą się bardziej z anachroniczną, niezbyt często spotykaną na ulicach konstrukcją. Dzięki Imin Booth zmienisz swoje myślenie o nich! Producent zaprojektował nowoczesne budki, które, oprócz tego, że wyglądają atrakcyjnie, zapewniają wygłuszanie biur na wysokim poziomie.

Wygłuszanie biur – czy tego potrzebujesz?

Zanim zaczniemy opisywać, na czym polega rewolucyjna metoda proponowana przez Imin booth,  sprawdźmy, czy rzeczywiście potrzebujesz tego gadżetu. Czy w twoim biurze jesteś zmuszony do odbywania rozmowy telefonicznej w obecności osób trzecich? Czy zdarzyło ci się „na szybko” szukać komfortowego miejsca, w którym bez świadków będziesz mógł porozmawiać przez telefon? Jeśli pracujesz w biurze, taka sytuacja musiała ci się przydarzyć co najmniej raz.

Wygłuszanie biur – oszczędzaj przestrzeń

Na czym polega metoda proponowana przez Imin booth? Niewielkich rozmiarów konstrukcja, przypominająca budkę telefoniczną, to w rzeczywistości dźwiękoszczelne pomieszczenie – jeśli będziesz znajdował się w jego pomieszczeniu, nikt nie usłyszy, o czym rozmawiasz. Dodatkowo jest ono wentylowane oraz posiadać może wygodne siedzisko. Wszystko z myślą o komforcie osoby w środku. Nie zapomniano również o takich dodatkach jak półka, na którą można odłożyć dokumenty oraz o gniazdkach elektrycznych, do których podłączyć można laptopa.

Materiał dźwiękoszczelny - wygłuszanie biur. Imin booth

A co z wyglądem?

Napisaliśmy sporo o funkcjonalności wygłuszania biur metodą Imin booth. A jak przedstawia się kwestia estetyczna? Tu również Imin nie zawodzi. Budki dostępne są w różnorodnych kolorach – to klient decyduje, która wersja najlepiej pasować będzie do wystroju biura. Aby dowiedzieć się więcej o nowoczesnych budkach telefonicznych, odwiedź stronę internetową firmy.

Imin booth
Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 535 635 739, 881 290 920
t.kapica@budkitelefoniczne.pl
p.sleczka@budkitelefoniczne.pl