Catering Kraków – usługodawca na medal!

Catering Kraków – usługodawca na medal!

8 marca, 2017 Wyłączono przez MB

Sen z powiek spędza ci myśl o organizowanym bankiecie? Martwisz się, że nie podołasz temu zadaniu? Jeśli nachodzą cię takie wątpliwości to znaczy, że nie zaufałeś odpowiedniemu usługodawcy. Catering Kraków – sprawdź firmę z Małopolski i śpij spokojnie. Sprawdzony, rzetelny usługodawca zajmie się sprawami organizacyjnymi twojego eventu oraz zadba o wszystkie szczegóły. A ty… sprawisz, że twoi goście zyskają niezapomniane wspomnienia.

Catering Kraków – wysoki standard

Firma Gastro Tour Serwis istnieje na rynku od 1998 roku. Usługi cateringowe świadczy na terenie Krakowa i Małopolski, ale jeśli jesteś z innej części Polski – spokojna głowa! Firma jest w pełni elastyczna i mobilna. Na swoim koncie ma już wiele imprez organizowanych w różnych częściach Polski, a nawet poza granicami naszego kraju. Poszczycić się może organizacją eventów w Sztokholmie, Monachium, Krakowie, Lyonie, Brukseli, Lyonie i Helsinkach i to dla takich podmiotów jak Ambasady RP czy Urzędy Marszałkowskie. Robi wrażenie, prawda?

 

Catering Kraków - przykład wystroju. Gastro Tour Serwis

Z cateringiem z Krakowa nie zginiesz!

Oprócz wystawnych, dużych wydarzeń Gastro Tour Serwis Catering Kraków nie rezygnuje też z mniejszych przedsięwzięć, wręcz przeciwnie – realizuje je z ogromną przyjemnością. Jeśli więc zależy ci na profesjonalnie zorganizowanym weselu, nie czekaj, odwiedź stronę internetową firmy i zadbaj  o to, żeby opiekę nad tym wyjątkowym dniem sprawowali ludzie, którzy rzeczywiście znają się an rzeczy.

Wysokiej jakości wyposażenie

Z firmą Gastro Tour Serwis będziesz miał pewność, że podczas twojego wydarzenia użyta zostanie wysokiej jakości zastawa stołowa. Bary, stoły, lampy, akcesoria, patery, świeczniki – to wszystko sprawi, że oprawa twojego wydarzenia będzie profesjonalna, klimatyczna, twoi goście poczują się komfortowo. Nie zwlekaj i przeczytaj więcej na stronie internetowej.

 

Gastro Tour Serwis
ul. Grunwaldzka 15H
32-005 Niepołomice
tel.: 601 740 105
fax: (12) 279 89 13
biuro@gastro-tour-serwis.pl