Co zawiera zestaw LEGO  80019?

Co zawiera zestaw LEGO 80019?

1 kwietnia, 2021 Wyłączono przez MWsz

Chcesz sprawić swojemu dziecku niepowtarzalny prezent? Sprawdź najnowsze LEGO 80019. W naszym najnowszym artykule przybliżamy zawartość tej zabawki.

Co znajdziemy w zestawie LEGO 80019?

Każde dziecko, a także dorośli uwielbią klocki LEGO. To zabawka, która wbrew pozorom jest bardzo edukacyjna. Pobudza kreatywne oraz logiczne myślenie. Dodatkowo wpływa bardzo korzystnie na motorykę mniejszą dziecka. To wszystko sprawia, że zabawka ta jest polecana dzieciom w każdym wieku. Jeśli chcesz zakupić zestaw dla nieco starszej pociechy to sprawdź zestaw LEGO 80019. Znajdziesz w nim 299 klocków, z których stworzysz piekielny odrzutowiec Red Sona. W zestawie znajdują się również figurki oraz elementy niezbędne do tworzenia niepowtarzalnych historii i misji. Do zabawki mozemy zainstalować dodatkowo aplikację mobilną. Tam czekają na nas ciekawe zadania, które musimy wypełnić, aby móc walczyć na kolejnych poziomach.

Screenshot 7

Gdzie zakupić ten zestaw LEGO?

Znajdziesz go w ofercie wielu sklepów internetowych. Ponadto istnieje już nawet porównywarka cen wyłącznie klocków LEGO. Wejdź na stronę Zklocków i sprawdź jak obecnie kształtują się ceny LEGO 80019. Zamów wyjątkowy prezent dla dziecka lub spraw sobie upominek w ramach swojego hobby. Układanie klocków LEGO to nie tylko domena dzieci. Coraz więcej dorosłych zakupuje bardziej skomplikowane modele i w ramach odpoczynku tworzy genialne konstrukcje. Producent nie zapomina o żadnej grupie wiekowej, przygotowując zestawy o różnym poziomie trudności. Spróbuj sam już dziś! Kreatywne zajęcie to zawsze dobra zabawa.