Jakie książki Samantha Young warto przeczytać?

Jakie książki Samantha Young warto przeczytać?

1 kwietnia, 2021 Wyłączono przez MWsz

Szukasz interesujących książek na długie wieczory lub wakacje? Koniecznie przeczytaj nasz najnowszy artykuł, o tym jakie powieści pisze Samantha Young.

Kim jest Samantha Young, autorka bestsellerów?

Często podczas wybierania nowych książek nie zwracamy uwagii na samego autora. Warto jednak poświęcić chociaż chwilę na poznanie życiorysu danego autora. Samantha Young urodziła się w 1986 roku. Przez wiele lat zdobywała swoje doświadczenie literackie, dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie stała się pisarką prawdziwych bestsellerów. Jej książki goszczą na najlepszych listach wydawniczych na całym świecie. Co najważniejsze posiada ona całą rzeszę oddanych fanów jej twórczości. To z pewnością najlepsza ocena jej dotychczasowego dorobku. Pisarka jest absolwentką renowowanej uczelni w Anglii. Pod koniec studiów wydała swoją pierwszą książkę, którą przyjęto bardzo pozytywnie.

5e816f0a1a825

Jakie powieści pisarki przeczytać?

Samantha Young ma na swoim koncie wiele udanych dzieł. Mowa tutaj o książkach pt. „Wbrew zasadom”, “Sztuka uwodzenia”, “Ostatnia szansa”, “Cofnąć czas” czy “W poświacie księżyca”. W Polsce bez problemu otrzymamy te książki w wersji tradycyjnej, ebooku lub audiobooku. Wszystkie przetłumaczone na język polski. Warto wzbogacić swoją biblioteczkę o powieści tej pisarki, ponieważ to niezapomniana podróż w głąb nowych historii, które mogą nas wciągnąć na bardzo długo. Zakup książki online w dogodny sposób. Wystarczy znaleźć najlepszą ofertę i złożyć zamówienie w wybranej księgarni internetowej. To wiele ułatwienie oraz bardzo wygodny sposób.