CS GO mapy – sprawdź czy znasz najpopularniejsze z nich

CS GO mapy – sprawdź czy znasz najpopularniejsze z nich

7 listopada, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli jesteś fanem gier z gatunku First Player Shooter to z pewnością kojarzysz grę jaką jest Counter Strike: Global Offensive. Jest to niezwykle popularna gra stworzona przez firmę Valve. Jej fanów znaleźć można na całym świecie, są to gracze w różnym wieku. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić najpopularniejsze CS GO mapy.

CS GO mapy – pola bitwy, które kojarzy prawie każdy

Nie ma wątpliwości co do tego, że najpopularniejsze CS GO mapy to między: De Dust, De Dust 2, De Inferno, CS Assault, CS Italy i wiele innych. Najchętniej grana mapa, wspomniana De Dust 2 to plansza typu „Zamach bombowy”. Doświadczeni gracze mogą kojarzyć ją z poprzednich serii gier Counter Strike. Mapa ta została zaprojektowana przez Dave’a Johnston’a w 2001 roku. W 2017 roku firma Valve poinformowała o podjętych działaniach nad ulepszeniem tej mapy i w tym samym roku oddała ją do użycia. Świat przedstawiony na niej to El Sahrij w Maroku, podobnie zresztą jak De Dust 2 oraz Shortdust.

Gra którą pokochały miliony osób na całym świecie

Counter Strike Global Offensive to gra, którą pokochały miliony osób na całym świecie. Warto dodać, że co jakiś czas pojawiają się nowe CS GO mapy, tak by gracze mogli próbować swoich sił na nowych planszach.

cs go mapy