Devo Pejcz Secret Garden Collection – pragnienie uległości

Devo Pejcz Secret Garden Collection – pragnienie uległości

17 kwietnia, 2019 Wyłączono przez KB

Jak wprowadzić do swojej sypialni nieoczywiste? Sprawdź!

Użyj pejcza delikatnie, tak by nikogo nie przestraszyć, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynacie. Osoba używająca go dopiero od niedawna, może nie mieć wyczucia w rękach i uderzać zbyt mocno bądź zbyt agresywnie. By tego uniknąć należy rozpoczynać delikatnie, na wstępie muskać, by coraz bardziej zwiększać intensywność doznania. Dopiero gdy stwierdzimy, że takie doświadczenie podoba się obu stroną, wtedy można wspólnie określić maksimum bólu. Nigdy nie wolno rozpocząć używania pejcza od pełni jego możliwości! To najłatwiejszy sposób, by zrazić i siebie, i partnera.

 

Devo Pejcz Secret garden collection – czy to zabawa dla każdego?

BDSM to zabawa tylko dla niektórych, nie każdy będzie się rozkoszował bólem i nie ma w tym nic złego. Jednak istnieją przypadki, gdy dobiorą się dwie osoby, z których jedna pragnie spełnić się w uległości, a druga chce być stroną dominującą. Wtedy taki związek jest perfekcyjny i razem można odnaleźć się w marzeniu o BDSM.

 

Pokaż mi uległość

Devo pejcz Secret Garden collection może służyć do szybkiego ukarania niesfornego partnera lub partnerki. Jednocześnie Devo Pejcz  Secret Garden Collection został tak zaprojektowany, by uwodzić elegancją i szczególną dbałością o szczegóły. Lubisz, gdy przedmioty, których używasz są najwyższej jakości już na pierwszy rzut oka? My też, dlatego tylko takie oferujemy w Releve, wiedząc, że seks to nie nie jest miejsce na rozwiązania połowiczne i byle jakie. Po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://releve.pl/pl/1188-pejcz-devo-secret-garden-collection.html