Dr Martens 1460 Smooth Black – zobacz czym się wyróżniają

Dr Martens 1460 Smooth Black – zobacz czym się wyróżniają

15 stycznia, 2020 Wyłączono przez RG

Jeśli szukasz modnych i wygodnych butów, które będą podkreślały Twój charakter to sprawdź koniecznie obuwie Dr Martens 1460 Smooth Black. Jest to najpopularniejszy, najbardziej kultowy model od tej firmy. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam najważniejsze informacje na temat tego modelu oraz firmy Dr Martens. Miłego czytania!

Dr Martens 1460 Smooth Black – sprawdź co warto o nim wiedzieć

Glany  Dr Martens 1460 Smooth Black to produkt, który bez wątpienia na przestrzeni lat stał się ikoną stylu. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych butów, który wyróżnia się się oryginalną konstrukcją i doskonałą trwałością. Produkt ten cechuje się wysoką cholewką, która tworzona jest ze skóry licowej o gładkiej fakturze. Warto dodać, że jest ona odporna na tłuste zabrudzenia, a całe obuwie bardzo łatwo się czyści. Dzięki 8 dziurkom, buty te można idealnie dopasować do budowy stopy, a podwójne łączenie cholewki i podeszwy sprawia, że są one niesamowicie trwałe. Co ciekawe, w podeszwie zastosowano poduszkę powietrzną, która odpowiada za neutralizowanie wstrząsów powstających podczas chodzenia.

Firma z tradycjami od 1960 roku

dr martens 1460 smooth black

Produkty Dr Martens wyróżniają się wspomnianą wyżej  poduszką powietrzną. Firma została założona przez Niemca Klausa Martensa i od 1960 roku produkuje wysokiej jakości buty. W ofercie marki znaleźć można np. kultowe glany Dr Martens 1460 Smooth Black.