Granatowa apaszka – stylowy element ubioru Służby Więziennej

Granatowa apaszka – stylowy element ubioru Służby Więziennej

14 stycznia, 2020 Wyłączono przez RG

Jesteś pracownikiem służby więziennej? Z pewnością wiesz jak ważny jest schludny i nienagannie wyglądający mundur oraz dodatki. Granatowa apaszka stanowi doskonały element uzupełniajązcy do ubioru pracownika służby więziennej. Sprawdź na co zwrócić uwagę podczas zakupu takiego produktu.

Granatowa apaszka – zadbaj o swój ubiór na służbie

Pracownicy służby więziennej podobnie jak policjanci, strażacy, a także osoby służące w wojsku mają określony rodzaj ubioru. Jednym z elementów, którym można uzupełnić taki ubiór jest granatowa apaszka. Najczęściej produkt tego rodzaju występuje w rozmiarze 60 na 60 centymetrów oraz jest produkowany z materiału poliestrowego. Tego typu dodatek sprawdzi się doskonale jako element pod szuje, stosowany zamiast krawatu.

Służba więzienna – co musisz wiedzieć o ubiorze

W skład obowiązkowego wyposażenia polowego każdego strażnika więziennego wchodzi kilka elementów. Spośród z nich można wyróżnić między innymi: koszulę z krótkim rękawem – polówkę, koszulkę typu t-shirt, koszulę z długim rękawem, spodnie, bluze, kurtkę. Nie można zapominać także o dodatkach takich jak: peleryna, kominiarka, czapka, pas, rękawice oraz trzewiki. Doskonałym uzupełnieniem tego ubioru będzie granatowa apaszka, która będzie ładnie wyglądać do koszuli. Warto dodać, że jakiś czas temu ubiór służby więziennej uległ modyfikacji.

Więzienie, Ciemny, Pełzający, Zawieszenia, Uwięzienie