Dystanse do tablic reklamowych – sprawdź jakie wybrać

Dystanse do tablic reklamowych – sprawdź jakie wybrać

4 września, 2019 Wyłączono przez RG

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz szybko i w łatwy sposób zamontować tablicę, szyld lub banner reklamowy Twojej firmy? Dystanse do tablic reklamowych to elementy, dzięki którym w łatwy sposób zainstalujesz swoją reklamę.

Dystanse do tablic reklamowych – odporne na warunki atmosferyczne

Jeśli zależy Ci na estetycznym montażu swojej reklamy oraz chcesz ochronić powierzchnię na której się ona znajdzie – dystanse sprawdzą się doskonale. Dystanse do tablic reklamowych  dają możliwość umieszczenia banneru lub tablicy nie bezpośrednio na powierzchni. Sprawdzą się one dobrze zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Najczęściej spotkać je można w sklepach, budynkach publicznych, biurowcach, hotelach, restauracjach, czy galeriach handlowych. Warto dodać, że produkty te powinny być wykonane w całości ze stali nierdzewnej, gdyż mogą mieć one często kontakt z wodą. Aby uniknąć korozji zadbaj o ten aspekt!

Jakie dystanse do tabliczek sprawdzą się najlepiej?

Dystanse do tablic reklamowych występują w wielu odmianach. Spotkać można między innymi zatrzaskowe i skręcane. Skręcane charakteryzują się dobrą stabilnością i są polecane do cięższych bannerów oraz użytku na zewnątrz. Dystanse zatrzaskowe z kolei sprawdzą się podczas montowania niewielkich reklam w środku budynku. Warto dodać, że mogą być one montowane zarówno do szkła, tworzyw sztucznych, plexi oraz w zasadzie każdej innej powierzchni.