Farby Annie Sloan – odnawianie i stylizacja mebli

Farby Annie Sloan – odnawianie i stylizacja mebli

27 listopada, 2018 Wyłączono przez EW

Farby Annie Sloan – historia ich powstania

Autorka stworzyła farby Annie Sloan ponad 25 lat temu, ponieważ była rozgoryczona małym wyborem produktów na rynku w tamtym czasie. Seria podbiła serca od razu po pojawieniu się w sprzedaży. Czym charakteryzują się farby Annie Sloan? Z pewnością łatwością użycia i wszechstronnością. Można ich używać do każdego materiału, a samo malowanie nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Są przeznaczone zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się malowaniem, ale także dla początkujących, którzy odnawiają i stylizują meble na własny użytek. Celem Annie Sloan było stworzenie farb do szybkiego i bezproblemowego malowania i to z pewnością udało jej się osiągnąć.

Farby Annie Sloan – jak wygląda proces malowania? Farby Annie Sloan - profesjinalne produkty do malowania każdej powierzchni.

Farby Annie Sloan przeznaczone są do malowania praktycznie wszystkich powierzchni: drewna, metalu, cegły. Bez wcześniejszego przygotowywania można nałożyć kolor, a po upływie kilku godzin zawoskować. Brzmi prosto? Takie są właśnie farby Annie Sloan. Nawet zapracowane osoby są w stanie wygospodarować chwilę, żeby nadać swoim meblom drugie życie. Jeżeli zaczynasz przygodę ze starociami, możesz skorzystać z warsztatów stylizacji mebli, dzięki którym poznasz wiele technik i zagłębisz się w tajniki malowania. Malowanie produktami Annie Sloan nie mogłoby być prostsze, zacznij już dziś i ciesz się pięknymi efektami!