Po co nam nogi i stelaże do wanien?

Po co nam nogi i stelaże do wanien?

27 listopada, 2018 Wyłączono przez SP

Jak się okazuje, wyposażenie łazienki to nie tylko stylowe wanny, kabiny prysznicowe, płytki i dodatki. To także szereg niewidocznych elementów, które zapewniają poprawne działanie tych zdobiących pomieszczenie. Skupiamy się dzisiaj na tym, czym są i czemu służą nogi i stelaże do wanien.

Czym są nogi i stelaże do wanien?

Nogi i stelaże do wanien to swego rodzaju rusztowania albo wsporniki, których zadaniem jest utrzymywanie całej misy wanny. Bez nich odkształciłaby się albo nie była stabilna (w przypadku wanien wolnostojących). Jeśli stelaże mają formę wypełniaczy, są też elementem izolującym wannę od podłoża.

stelaże do wanien są potrzebne do wanien zabudowanych

Jak wybrać nogi do wanien?

Nogi do wanien wybieramy w zależności od stylu, w jakim jest utrzymana nasza wanna i łazienka (jeśli mówimy o nóżkach do wanien wolnostojących), a także ciężaru, jaki stanowi sama misa wanny (jeśli mowa o nogach w roli stelaży niewidocznych dla oka). Nogi powinny być wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze sprawdzają się te wykonane ze stali nierdzewnej.

nogi do wanien wolnostojących

Gdzie kupić nogi i stelaże do wanien?

Nogi i stelaże do wanien można kupić oczywiście w internecie. Właśnie tam znajdziemy korzystne i pod względem ceny, i pod względem jakości produkty. Warto je porównać w popularnych porównywarkach cenowych, na przykład na Ceneo.pl: https://www.ceneo.pl/Nogi_i_stelaze_do_wanien. Trafimy tu nie tylko na najtańsze sklepy, ale i na pomocne opinie użytkowników.