Finanse w korporacjach międzynarodowych na WSZiB

Finanse w korporacjach międzynarodowych na WSZiB

22 sierpnia, 2019 Wyłączono przez WU

Finanse w korporacjach międzynarodowych to nazwa sztandarowego kierunku studiów na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Mimo, iż organizowane przez uczelnię prywatną, są całkowicie darmowe. Studenci nie muszą przejmować się żadnymi opłatami. Ich edukacja sponsorowana jest bowiem przez naszych partnerów: Aon i Jacobs. To daje również możliwość podjęcia stypendium stażowego za pracę w wybranej korporacji. Nie trudno zauważyć, jak wielkie przewagi daje to już na samym początki kariery.

Finanse w korporacjach międzynarodowych – wiedza od specjalistów

Finanse w korporacjach międzynarodowych - kooperacja z firmamiPrzygotowaliśmy na WSZiB unikalny model kształcenia specjalistów z zakresu finansów w korporacjach międzynarodowych. Dzięki temu studenci zyskują kompetencje w dziedzinie zarządzania procesowego w obszarze finansów i rachunkowości. Pozwala to w praktyce identyfikować transfery finansowe w skali międzynarodowej. Dodatkowo zdobywa umiejętności z zakresu zarządzania takimi procesami, oceny ryzyka, stosowania zabezpieczeń. Zagadnienia te pozna nie tylko od strony teoretycznej, ponieważ integralną częścią całego edukacyjnego będą praktyki w korporacjach.

Dlaczego warto postawić na WSZiB?

Jest wiele powodów, dla których finanse w korporacjach międzynarodowych studiować właśnie na WSZiB. To unikatowy na skalę kraju model dualnego kształcenia: uczelnia-korporacja. To także specjalistyczne oprogramowanie i nowoczesne narzędzia informatyczne, wykorzystywane na co dzień w pracy zawodowej. Kształcenie praktyczne w wykonaniu profesjonalnej kadry dydaktycznej, otwierające szerokie możliwości kariery zawodowej nie zamyka listy argumentów. Jako wisienkę na torcie możemy tutaj wspomnieć o wyjątkowej atmosferze podczas studiów oraz szansie na zagraniczną mobilność.