Lego 75946 – przenieś się do magicznego świata

Lego 75946 – przenieś się do magicznego świata

23 sierpnia, 2019 Wyłączono przez MS

Chyba każdy z nas będąc dzieckiem oglądał lub czytał Harrego Pottera. Marzyliśmy o posiadaniu magicznej mocy czy nauce w Hogwarcie. Teraz jest to możliwe! Zestaw lego 75946 pozwoli Ci przenieść się do magicznego świata i przeżyć niezapomniane przygody z Harrym Potterem i jego przyjaciółmi! Przekonajcie się sami!

Lego 75946 – zestaw dla miłośników Harrego Pottera

Zestaw lego 75946 znajdziecie w przystępnej cenie w sklepie Planeta Klocków

Zestaw lego 75946 to zbiór fantastycznych akcesoriów, dzięki którym odegracie słynne sceny z filmu o małym czarodzieju. Nawiązuje on do sceny walki Harrego Pottera z rogogonem węgierskim, podczas Turnieju Magicznego, dlatego znajdziecie w nim takie akcesoria jak: ruchomą figurkę smoka, cztery minifigurki uczestników turnieju, którymi byli: Harry Potter, Fleur Delacour, Cedrik Diggory i Viktor Krum, a także otwarty namiot dla uczestników czy magiczne różdżki. Dzięki tym akcesoriom nie tylko odtworzycie scenę walki ze smokiem, ale także przeżyjecie wiele innych fantastycznych przygód. Zestaw ten pomoże Wam rozwinąć kreatywność i pobudzić Waszą wyobraźnię.

Gdzie szukać zestawów Lego w atrakcyjnych cenach?

Jeśli jesteś fanem klocków Lego to powinieneś koniecznie odwiedzić sklep internetowy Planeta Klocków. Znajdziesz w nim mnóstwo fantastycznych zestawów, takich jak lego 75946. W ofercie znajdują się zestawy nawiązujące do słynnych filmów i seriali, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie lub swoich bliskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej!