Fizjoterapeuta online – jak skorzystać z pomocy?

Fizjoterapeuta online – jak skorzystać z pomocy?

23 kwietnia, 2020 Wyłączono przez MWsz

Obecnie przeprowadzenie ćwiczeń rehabilitacyjnych w przeznaczonych do tego ośrodkach nie jest możliwa. W nowej rzeczywistości musimy szukać nowych, innowacyjnych sposób. Czy fizjoterapeuta online pomoże nam powrócić do zdrowia?

Porady eksperta

Konsultacje rehabilitacyjne online prowadzone są w formie wideokonferencji. Dedykowane są osobą, które pragną stale kontynuować swój powrót do zdrowia, ale obecna sytuacja uniemożliwiła dalszą rehabilitację. Na stronie internetowej naszego ośrodka możemy znaleźć pełen harmonogram takich konsultacji. Wystarczy zarezerwować wybraną rozmowę i połączyć się za pomocą komunikatora. Koszt takiej usługi to 30 zł. Fizjoterapeuta online pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowie na każde nurtujące nas pytanie, a także może polecić nam dalsze ćwiczenia. Kontynuowanie rehabilitacji to kluczowy czynnik powrotu do pełni sił.

fizjoterapeuta online

Skorzystaj z oferty

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci poprowadzić dalszą rehabilitację w domowym zaciszu. Dzięki temu po powrocie do normy będziesz mógł bez problemu przejść dalsze etapy powrotu do zdrowia. Zgodnie z hasztagiem #zostanwdomu i skorzystaj z fachowej pomocy fizjoterapeuty online. Rozpocznij ćwiczenia w domu już dziś. Dzięki samo determinacji oraz stałemu nadzorowi fizjoterapeuty online  już po kilku tygodniach zobaczysz zadowalające efekty swojej pracy. Tego typu konsultacje prowadzone są dla osób, które nie mają czasu na czekanie w długich kolejkach oraz nie lubią bezpośredniego kontaktu. Skontaktuj się z nami już dziś i zadbaj o siebie w tym trudnym czasie.